Služby

Členové ISP Alliance se mohou zapojit do činnosti nebo využívat výsledky práce jednotlivých pracovních skupin, které nabízejí širokou paletu služeb pro malé a střední ISP:

Pracovní skupina CORE

Provozujeme vlastní CORE v třech pražských (DC1, DC2, CE Colo), dvou brněnských (DC Gity, MasterDC), ostravském a bratislavském datacentru. V průběhu roku 2021 budeme mít portovou kapacitu 11 Tb/s.

Více více

Pracovní skupina Hardware

Díky trojstranným dohodám dojednaným ISP Alliancí mohou členové nakupovat síťový hardware a technologie za výhodnější ceny. Poskytujeme také poradenství s nasazením, implementací a konfigurací.

Více více

Pracovní skupina Software

ISP Alliance vyvíjí vlastní informační systémy. Zákazníkům pak dál nabízí pomoc s implementací i následnou podporu. Informačního systému Adminus a platforma pro procesní řízení FlowEye.

Více více

Pracovní skupina Obchod/B2B

ISP Alliance je oslovována v tendrech s poptávkami po telekomunikačních službách a datových okruzích, které pak poptáváme u našich členů. Sdílíme i další obchodní příležitosti a rádi dál nabídneme vaše služby.

Více více

Pracovní skupina Softskills

ISP Alliance podporuje sdílení know-how a znalostí. Organizujeme odborné workshopy a školení, máme interní diskusní fórum a informace a know-how sdílíme v interním portálu v newsletterech.

Více více

Pracovní skupina Regulace

ISP Alliance sleduje připravovanou legislativu a regulaci a snaží se ji ovlivňovat ve prospěch členských firem. Účastní se pracovních skupin a komunikuje se státní správou a dalšími zájmovými organizacemi.

Více více