Pracovní skupina OBCHOD

více Zpět na seznam služeb

ISP Alliance je často oslovována v tendrech na telekomunikační služby a datové okruhy, které pak poptává u svých členů, kteří se tak dostávají k obchodním příležitostem, se kterými by je poptávající samostatně neoslovili. Oslovují nás i velcí operátoři, kteří poptávají realizace v regionech, kam jejich sítě nedosahují. Stejně tak umíme malým ISP nabídnout velkoobchodní služby velkých operátorů – datové SIM karty od společnosti Vodafone, xDSL služby CETIN (prostřednictvím našeho člena, společnosti Avonet) a navázali jsme spolupráci s Nordic Telecom týkající se jejích 3,7 GHz služeb.

ISP Alliance funguje i jako B2B platforma, která nabízí služby našich členů ostatním a propojuje je:

  • Externí Call centrum - společnost PROISP
  • ISP gateway od společnosti United Networks – systém na řešení shapingu a monitoringu linek
  • FLEA Teplo – měření a regulace od společnosti FLEA, vhodná pro domácnosti, firmy, školy, města a obce, kterým díky softwarovému řešení nabízí výrazné úspory ve spotřebě energií.
  • Nabídka řešení Google Workspace (dříve G-Suite) od společnosti GS-NET Computers, která nabízí i portál Opravímecokoliv, specializovaný na opravy telekomunikačních zařízení, zejména Mikrotik, ale i dalších výrobců.
  • Výstavba optických síti a výškové práce Meteor–CS – výstavba metropolitních a optických sítí, výškové práce pomocí plošiny i v lezeckém vybavení, instalace radiových spojů, slaboproudé a silnoproudé instalace.

Rádi nabídneme členům i vaše služby a produkty a podpoříme tak vzájemné sdílení příležitostí.